Вакцинація

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Висловлюємо повагу і турботу про Вас та запрошуємо

вакцинуватися від небезпечної інфекції COVID-19

Щеплення буде проводитися безкоштовно вакциною Coronavac — це інактивована вакцина спільно одною з найбільших фармацевтичних компаній Китаю Sinovac, біомедичним дослідницьким інститутутом Бутантан у Бразилії та індонезійською компанією Biofarma.

Бажаючі вакцинуватися!

• повідомте свого сімейного лікаря або ж зверніться у медичний заклад особисто чи зателефонуйте (т. 096-858-53-12) – і Вас поставлять у чергу.
  • про день вакцинації Вас буде повідомлено особисто.

Зверніть увагу!

Першочергово вакцинуватимуться люди старшого віку та особи, які перебувають у зоні ризику.

Право на щеплення від COVID-19 мають пацієнти, які уклали декларацію у будь-якому медичному закладі первинної допомоги.

Повідомте своїх рідних. Дбайте про своє здоров’я та здоров’я дорогих Вам людей.

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні