Громадське обговорення кандидатур старост

Інформаційне повідомлення про результати громадського обговорення кандидатури старости Петраківського старостинського округу Катеринопільської селищної територіальної громади

Катеринопільська селищна рада провела  громадське обговорення кандидатури старости Петраківського  старостинського округу Катеринопільської  селищної  територіальної  громади у формі проведення консультацій з громадськістю старостинського округу шляхом вивчення громадської  думки (опитування) мешканців в громадських місцях населених пунктів Петраківка, Стійкове.

14:19:55 21.12.2021

Інформаційне повідомлення про результати громадського обговорення кандидатури старости Пальчиківського старостинського округу Катеринопільської селищної територіальної громади

Катеринопільська селищна рада провела  громадське обговорення кандидатури старости Пальчиківського  старостинського округу Катеринопільської  селищної  територіальної  громади у формі проведення консультацій з громадськістю старостинського округу шляхом вивчення громадської  думки (опитування) мешканців в громадських місцях населених пунктів Пальчик, Луківка, Ямпіль.

14:18:37 21.12.2021

Інформаційне повідомлення про результати громадського обговорення кандидатури старости Лисичобалківського старостинського округу Катеринопільської селищної територіальної громади

Катеринопільська селищна рада провела  громадське обговорення кандидатури старости Гуляйпільського  старостинського округу Катеринопільської  селищної  територіальної  громади у формі проведення консультацій з громадськістю старостинського округу шляхом вивчення громадської  думки (опитування) мешканців в громадських місцях населених пунктів Кобилянка, Потоки та Лисича Балка.

14:16:16 21.12.2021

Інформаційне повідомлення про результати громадського обговорення кандидатури старости Гуляйпільського старостинського округу Катеринопільської селищної територіальної громади

Катеринопільська селищна рада провела  громадське обговорення кандидатури старости Гуляйпільського  старостинського округу Катеринопільської  селищної  територіальної  громади у формі проведення консультацій з громадськістю старостинського округу шляхом вивчення громадської  думки (опитування) мешканців в громадських місцях населених пунктів Бродецьке, Гуляйполе та Шостакове.

14:15:05 21.12.2021

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости Лисичобалківського старостинського округу Катеринопільської селищної територіальної громади

Катеринопільська селищна рада проводить  громадське обговорення кандидатури старости Лисичобалківського  старостинського округу Катеринопільської  селищної  територіальної  громади у формі проведення консультацій з громадськістю старостинського округу шляхом вивчення громадської  думки (опитування) мешканців в громадських місцях населених пунктів Лисича Балка, Потоки, Кобилянка.

15:39:10 10.12.2021

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости Пальчиківського старостинського округу Катеринопільської селищної територіальної громади

Катеринопільська селищна рада проводить  громадське обговорення кандидатури старости Пальчиківського  старостинського округу Катеринопільської  селищної  територіальної  громади у формі проведення консультацій з громадськістю старостинського округу шляхом вивчення громадської  думки (опитування) мешканців в громадських місцях населених пунктів Пальчик, Луківка, Ямпіль.

15:38:08 10.12.2021

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости Гуляйпільського старостинського округу Катеринопільської селищної територіальної громади

Катеринопільська селищна рада проводить  громадське обговорення кандидатури старости Гуляйпільського  старостинського округу Катеринопільської  селищної  територіальної  громади у формі проведення консультацій з громадськістю старостинського округу шляхом вивчення громадської  думки (опитування) мешканців в громадських місцях населених пунктів Бродецьке, Гуляйполе, Шостакове.

15:37:45 10.12.2021

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости Петраківського старостинського округу Катеринопільської селищної територіальної громади

Катеринопільська селищна рада проводить  громадське обговорення кандидатури старости Петраківського  старостинського округу Катеринопільської  селищної  територіальної  громади у формі проведення консультацій з громадськістю старостинського округу шляхом вивчення громадської  думки (опитування) мешканців в громадських місцях населених пунктів Петраківка та Стійкове.

15:36:36 10.12.2021