Культурно-мистецькі заходи

1 червня- День захисту дітей

Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни –Міжнародний день захисту дітей.

10:32:59 01.06.2021

15 травня- День Європи

Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи. Для українців – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура.

11:01:07 15.05.2021

День матері

День Матері - це одне з самих зворушливих свят. У календарі  для мами визначений особливий день, який відзначається в Україні у другу неділю травня. В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

10:56:07 09.05.2021

Міжнародний день сміху

Катеринопільський будинок культури територіальної громади щиро вітає всіх з Днем гумору.

12:12:16 01.04.2021

27 березня - День театру

Театр – це фабрика емоцій. З цієї фразою важко сперечатися. Адже кожен, хто хоча б раз був на виставі, байдужим до цього виду мистецтва не залишиться. Когось дійство на сцені вражає до глибини душі, а гра акторів змушує плакати чи сміятися, когось дивуватися, аплодувати, вимовляти такі любі вуху кожного актора слова: «браво», «на біс». Головне, що байдужим рідко хто залишається.

11:25:08 27.03.2021

Навчаємося цифрової грамотності

З 22 по 28 березня в Україні проходить Європейський тиждень цифрової грамотності. Це щорічна кампанія, яка проводиться з метою надихнути та навчити людей цифрових навичок. У 2021 році Міністерство цифрової трансформації України об’єднає представників держави, бізнесу та громадян у рамках ініціативи та проведе масштабну комунікаційну та освітню кампанію з цифрової грамотності в рамках національного проєкту

10:33:48 26.03.2021

Книжкові подарунки

Несподіваним і приємним подарунком для КЗ «Публічна бібліотека територіальної громади» стали книги отримані за Програмою поповнення фондів публічних бібліотек від Українського інституту книги. Це 199 примірників нової літератури на різноманітні теми і будь-який смак. Щиро дякуємо Українському інституту книги за поповнення фонду бібліотеки книгами сучасної та світової літератури.

17:20:25 23.03.2021