О Г О Л О Ш Е Н Н Я 20 січня 2020 року о 10.00 годині, в актовому залі адмінприміщення Катеринопільської районної ради, що розташоване за адресою: смт Катеринопіль, вул. Соборна, 12, відбудеться чергова 53 сесія селищної ради сьомого скликання.

Дата: 10.01.2020 12:10

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

20 січня 2020 року о 10.00 годині, в актовому залі адмінприміщення Катеринопільської районної ради, що розташоване за адресою: смт Катеринопіль,  вул. Соборна, 12, відбудеться чергова 53 сесія селищної ради сьомого скликання.

На розгляд сесії вносяться наступні питання:

1.Про погодження органу місцевого самоврядування на продаж права оренди на земельних торгах інвестиційно-привабливих земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності площами 1,5549 га; 17,0000 га; 9,0149 га.

2.Про висловлення позиції органу місцевого самоврядування щодо можливості надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, на підставі якої земельна ділянка сільськогосподарського призначення державної власності площею 2,00 га може бути передана у власність учаснику бойових дій Чумаку В.В.

3.Про припинення права користування земельною ділянкою площею 0,10 га (за заявою Олійника І.В.)

4.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки площею 0,52 га (за заявою Зарічного В.А.)

5.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки площею 0,35 га та передачу її в оренду (за заявою Кудрявої А.М.)

6.Про передачу земельної ділянки площею 0,0210 га в оренду (за заявою Дунь Ю.С.)

7.Про передачу у приватну власність земельної ділянки (за заявою Драгуна В.І. та Драгун Л.Є.)

8.Про припинення права користування земельною ділянкою площею 0,06 га

(за заявою Єрмошенко Р.І.)

9.Про припинення права оренди земельної ділянки площею 0,0210 га та розірвання договору оренди землі з Бондаренко М.В.

10.Про затвердження технічної документації із землеустрою по  встановленню (відновленню) меж земельної ділянки площею 0,2670 га (за заявою Коваленка В.В.)

11.Про передачу земельної ділянки площею 0,0427 га в оренду (за заявою Кочугур Н.Д.)

12.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки площею 0,12 га (за заявою Пустовіт Л.М.)

13.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки площею 0,08 га (за заявою Череватюка А.Ф.)

14.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки площею 0,06 га та передачу її в оренду (за заявою Домніцької Н.Г.)

15.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки площею 0,15 га (за заявою Чернієнко О.В.)

16.Про внесення змін в рішення сесії Катеринопільської селищної ради від 10.09.2014 року №38-10/VI

17.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,700 га (за заявою Стишука С.А.)

18.Про висловлення позиції органу місцевого самоврядування щодо можливості надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, на підставі якої земельна ділянка сільськогосподарського призначення державної власності площею 1,7693 га може бути передана у власність Лісовому В.О.

19.Про висловлення позиції органу місцевого самоврядування щодо можливості надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, на підставі якої земельна ділянка сільськогосподарського призначення державної власності площею 1,5549 га може бути передана у власність Лісовій І.В.

20.Про      надання дозволу    на розробку технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації  земель в адмінмежах Катеринопільської селищної ради за адресою: смт Катеринопіль вул. Вільного козацтва, б/н.

21.Про внесення змін до рішення селищної ради від 23.12.2019 №52-3/VII "Про селищний бюджет на 2020 рік".

22.Про затвердження  детального плану території земельної ділянки, обмеженої вулицями Базарною та Івана Франка у смт Катеринопіль на земельній ділянці для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, площею 1,9012га, що розташована на вул. Базарній, 5А.

23.Про виділення коштів для придбання інформаційних табличок з розкладом руху автобуса по маршруту "Катеринопіль-Містечковий".

Виконавчий апарат селищної ради