Дата: 17.02.2020 15:45

Проект рішення сесії Катеринопільської селищної ради «Про затвердження Положення про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд з метою провадження підприємницької діяльності на території смт Катеринопіль» розроблено відділом юридично-кадрової роботи та державної реєстрації виконавчого апарату Катеринопільської селищної ради. Проектом регуляторного акту передбачається запровадити механізм розміщення та функціонування тимчасових споруд з використанням окремих елементів благоустрою комунальної власності, який надасть можливість ефективніше управляти майном селищної комунальної власності.

Пропозиції та зауваження до проекту рішення приймаються у письмовому вигляді до 17.00 год. 20.03.2020 року від фізичних та юридичних осіб, їх об¢єднань до відділу юридично-кадрової роботи та державної реєстрації виконавчого апарату та постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів, підприємництва та управління комунальним майном Катеринопільської селищної ради за адресою: 20501, смт Катеринопіль, вул..Соборна,12 або в електронному вигляді на e-mail: Sr.kater.ck@ukr.net.