ОГОЛОШЕННЯ 11.03.2020 року о 15-00 годині в приміщені селищної ради відбудиться чергове засідання виконкому.

Дата: 05.03.2020 16:55

11.03.2020 року о 15-00 годині  в приміщені селищної ради відбудиться чергове засідання виконкому.

засідання виконавчого комітету 11.03.2020 року

1. Про заходи протипожежної безпеки на території Катеринопільської селищної ради.
  2. Про проведення двомісячника по благоустрою, озелененню  та наведенню санітарного стану на території селища.
  3. Про призначення уповноваженої особи на складання протоколів про адміністративні правопорушення.
  4. Про визначення місць для дрібно-роздрібної торгівлі на території смт Катеринопіль.
  5. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.
  6. Про утворення комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості.
  7. Про вирішення питання, порушеного у листі Катеринопільського ліцею.
  8. Про вирішення питання порушеного у заяві гр.Пономаренка А.А.
  9. Про вирішення питання порушеного у заяві гр.Бібіка В.В.
  10. Про упорядкування поштової адреси житлового будинку (за заявою Радняної Т.В.).
  11. Про надання дозволу на торгівлю (за заявою Москаленко І.С.).
  12. Про надання дозволу на торгівлю (за заявою Череватенко В.М.).
  13. Про надання дозволу на списання житлового будинку по вулиці В¢ячеслава Чорновола,161.
  14. Про взяття на квартирний облік дитину позбавлену батьківського піклування Рибчинського Д.С.
  15. Про взяття на квартирний облік дитину позбавлену батьківського піклування Грачьова Я.С.