ПРОЄКТ Рішення Про вирішення питання, порушенного у заяві гр. Бібіка В.В.

Дата: 05.03.2020 08:14

Відповідно до  статей 40, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву гр. Бібіка В.В. від 27.02.2020 року (вх. № Б-25/02-13 від 28.02.2020 року), виконком  селищної ради  вирішив :

1. Заяву гр. Бібіка Василя Віталійовича з матеріалами до неї, зокрема Акт про встановлення фактичного місця проживання особи без реєстрації у смт Катеринопіль від 26.02.2020 року, складеного депутатом Катеринопільської селищної ради СухомудренкоЛ.Г., письмові підтвердження громадянок Глущенко О.О., Загороднюк Г.Д., Шевченко А.О., взяти до відому (додаються)..

2. На підставі документів, зазначених в пункті 1 цього рішення, підтвердити факт проживання в смт Катеринопіль Черкаської області гр. Бібіка Василя Віталійовича, 1964 року народження, паспорт НС 413932, виданий Катеринопільським РВ УМВС 29.01.1998 року, в період з 02 січня 1989 року по 15 серпня 1989 року.

3. Доручити загальному відділу селищної ради підготувати гр. Бібіку В.В. відповідну довідку.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника загального відділу селищної ради..

Селищний голова                                                                                          Іван ГЕГЕДОШ

Заступник селищного голови

з питань виконавчого комітету