ПРОЄКТ РІШЕННЯ Про надання дозволу на видалення зелених насаджень

Дата: 05.03.2020 09:51

Відповідно до підпункту 7 пункту “а” статті 30,  статей 40, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на підставі статті 28 Закону України “Про благоустрій населених пунктів”,  постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 року №1045 ”Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів та квітників у населених пунктах”, враховуючи Акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, від 14.02.2020 року, з метою поліпшення благоустрою території селища та запобігання виникнення небезпеки для життя і здоров’я населення, виконком  селищної ради  вирішив:

1. Затвердити Акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, від 14.02.2020 року (додається).

2. Надати дозвіл комунальному підприємству “Катеринопільське селищне житлово-комунальне господарство” Катеринопільської селищної ради (надалі – Комунальне підприємство) на видалення 24 (двадцяти чотирьох) одиниць зелених насаджень на землях комунальної власності, а саме сухостійних дерева в кількості 7 (сім) одиниць (6 осокорів та 1 берест) за адресою вул. Базарна, 5-а, аварійних дерев в кількості 3 (три) одиниці (горіхи) та 3 сухостійних дерева в кількості 3 (три) одиниці (абрикоси) за адресою провул. Набережний, 10,  сухостійних дерев в кількості 10 (десять) одиниць (1 липа, 2 каштани, та 7 одиниць горобини) та   аварійне дерево в кількості 1 (одна) одиниця (туя) за адресою  вул. Соборна на ділянці від центральної площі до перехрестя з вул. Ювілейна.  Видалення зазначених зелених насаджень провести без сплати їх відновної вартості.

3. Видати Комунальному підприємству ордер на видалення зазначених в пункті 2 цього рішення зелених насаджень у термін, встановлений законодавством, без надання документа про сплату відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню. Встановити дату закриття ордера – 31.03.2020 року.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови з питань виконавчого комітету.

Селищний голова                                                                                          Іван ГЕГЕДОШ

Заступник селищного голови

з питань виконавчого комітету