ПРОЄКТ РІШЕННЯ Про призначення уповноваженої особи на складання протоколів про адміністративні правопорушення

Дата: 05.03.2020 10:06

Відповідно до підпункту 4 пункту "б" статті 38, статей 40, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", керуючись частиною 2 статті 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення, з метою забезпечення дотримання законності в питаннях благоустрою та комунального обслуговування населення, виконком  селищної ради  вирішив:

1. Призначити інспектора по контролю за благоустроєм селищної ради Бадрака Олега Вікторовича уповноваженою особою на складання протоколів про адміністративні правопорушення на території Катеринопільської селищної ради та надати йому право складати протоколи про адміністративні правопорушення за порушення норм Кодексу України про адміністративні правопорушення та Правил благоустрою території смт Катеринопіль, затверджених рішенням сесії Катеринопільської селищної ради від 06.01.2011 року №3-11/VI "Про затвердження Правил благоустрою території смт Катеринопіль", а саме за правопорушення, передбачені наступними статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення:

- стаття 152. Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів;

- стаття 154. Порушення правил тримання собак і котів;

- стаття 160. Торгівля з рук у невстановлених місцях.

2. Видати Бадраку Олегу Вікторовичу посвідчення інспектора по контролю за благоустроєм Катеринопільської селищної ради, із зазначенням дати видачі, посади, за підписом селищного голови (посвідчення – довільного зразка).

3. Голові Адміністративної комісії при виконавчому комітеті Катеринопільської селищної ради (далі – Адміністративна комісія) та відділу юридично-кадрової роботи та державної реєстрації селищної ради забезпечити проведення навчання уповноваженої особи на складання протоколів про адміністративні правопорушення та її участі у проведенні підготовчої роботи по притягненню до адміністративної відповідальності осіб, відносно яких складено протоколи про адміністративні правопорушення.

4. Зобов´язати уповноважену особу на складання протоколів про адміністративні правопорушення Бадрака Олега Вікторовича:

4.1. Виявляти факти порушень, передбачених статтями 152,154 та 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – Кодексу);

4.2. Забезпечувати підготовку та вручення фізичним та юридичним особам листів-попереджень про усунення порушень, передбачених статтями 152, 154 та 160 Кодексу;

4.3. Складати протоколи про адміністративні правопорушення на території Катеринопільської селищної ради та надавати їх не пізніше наступного дня секретарю Адміністративної комісії;

4.4. Вручати особам, відносно яких складено протоколи про адміністративні правопорушення, повідомлення про дату, час і місце проведення засідання Адміністративної комісії по розгляду справи про адміністративне правопорушення;

4.5. За необхідності надавати Адміністративній комісії додаткову інформацію під час розгляду справи про адміністративне правопорушення;

4.6. Доставляти та вручати особі, що скоїла адміністративне правопорушення, Постанову Адміністративної комісії по справі про адміністративне правопорушення (далі–Постанова);

4.7. Забезпечувати доставку Постанови державній виконавчій службі для проведення нею процедури примусового стягнення (у разі відмови особи, що скоїла правопорушення, добровільно виконати  зазначену Постанову у законодавчо встановлений термін);

4.8. Виконувати інші доручення голови та секретаря Адміністративної комісії стосовно виявлення, фіксування та припинення адміністративних правопорушень.

4.9. Співпрацювати з комунальним підприємством Катеринопільське селищне житлово-комунальне господарство Катеринопільської селищної ради на предмет укладання з юридичними та фізичними особами договорів на вивезення твердих побутових відходів, прибирання безхазяйного майна (сипучих матеріалів тощо) та інше;

4.10. Забезпечувати відеофіксацію та/або фотофіксацію фактів порушення громадянами та юридичними особами  державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, Правил благоустрою території смт Катеринопіль, торгівлі з рук у невстановлених місцях тощо.

4.11. Співпрацювати з представниками Національної поліції з питань притягнення до адміністративної відповідальності осіб, котрі чинять протиправні дії під час виявлення або фіксації фактів порушення  державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, Правил благоустрою території смт Катеринопіль, торгівлі з рук у невстановлених місцях тощо;

4.12. Виконувати доручення селищного голови з питань контролю за станом благоустрою;

4.13. За необхідності приймати участь у роботі  комісії при виконкомі селищної ради по розгляду заяв та скарг громадян про порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, Правил благоустрою території смт Катеринопіль.

5. Відділу юридично-кадрової роботи та державної реєстрації селищної ради положення всіх підпунктів пункту 4 цього рішення відобразити в трудовому договорі, укладеному з Бадраком О.В.,  та /або його посадовій інструкції.

6. Відділу економічного розвитку, залучення інвестицій та комунального майна селищної ради забезпечувати всебічне сприяння діяльності уповноваженої особи на складання протоколів про адміністративні правопорушення.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на голову та секретаря Адміністративної комісії.

Селищний голова                                                                                     Іван ГЕГЕДОШ

Заступник селищного голови

з питань виконавчого комітету