ПРОЄКТ РІШЕННЯ Про заходи протипожежної безпеки на території Катеринопільської селищної ради

Дата: 05.03.2020 11:34

Відповідно до  підпункту 1 пункту "а", підпункту 2 пункту "б" статті 30,  статей 40, 59 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні, на підставі положень Кодексу цивільного захисту України, Закону України "Про благоустрій населених пунктів", враховуючи інформацію районного сектора ДСНС "Про стан протипожежної безпеки на території Катеринопільської селищної ради", з метою покращення стану протипожежної безпеки на території Катеринопільської селищної ради, виконком  селищної ради  вирішив:

1. Інформацію районного сектора ДСНС "Про стан протипожежної безпеки на території Катеринопільської селищної ради" взяти до відому до відому, (додається).

2. Зобов´язати комунальне підприємство "Катеринопільське селищне житлово-комунальне господарство" Катеринопільської селищної ради перевірити стан пожежних гідрантів та за необхідності відновити їх роботу, зокрема пожежних гідрантів:

- №3 по вул. Соборній, 64 (біля будівлі районного центру зайнятості населення);

- №5 по вул. Соборній, 51 (біля будівлі управління соціального захисту населення).

-  №6 по вул. Соборній, 44 (біля будівлі Катеринопільського ліцею)

- №7 по вул. Соборній, 38 (навпроти приміщення відділення Приватбанку);

- №8 по вул. Соборній, 35 (навпроти будівлі магазину "Домотехніка");

- №9 по вул. Соборній, 26 (навпроти адміністративної будівлі);

- №10 по вул. Вільного козацтва, 17-а (біля багатоквартирного житлового будинку).

- №11 по вул. Вільного козацтва, 41-а (біля багатоквартирного житлового будинку).

3. Заборонити спалювання сухої трави і залишків рослинності на сільськогосподарських угіддях, вздовж доріг, на територіях приватних садиб, а також спалювання очерету біля водоймищ.

4. Рекомендувати комунальному підприємству “Катеринопільське селищне житлово-комунальне господарство” Катеринопільської селищної ради на договірній основі з власниками (користувачами) лісів та лісозахисних смуг приймати участь в ліквідації звалищ сміття, побутових і виробничих відходів у лісах та лісозахисних смугах, очищенні лісових масивів від захаращень, в першу чергу тих, що прилягають до селища.

4. Рекомендувати власникам (користувачам) сільськогосподарських угідь та лісових масивів, на яких наявні природні джерела води, до 01.05.2020 року привести у відповідність під’їзди для забору води пожежними автомобілями.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови з питань виконавчого комітету.

Селищний голова                                                                                          Іван ГЕГЕДОШ

Заступник селищного голови

з питань виконавчого комітету