ПРОЄКТ РІШЕННЯ Про упорядкування поштової адреси житлового будинку

Дата: 05.03.2020 12:17

Відповідно підпункту 2 пункту “б” статті 30, статті 40, частини першої статті 52 "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 3.4 Порядку присвоєння та зміни адреси  об’єктам нерухомого майна на території Катеринопільської селищної ради затвердженого рішенням №36-7/V від 16 червня 2009 року, розглянувши заяву жительки смт Катеринопіль, вул. Дружби, 158А Радняної Таміли Володимирівни, виконком селищної ради вирішив:

1.Упорядкувати поштову адресу об'єкту нерухомого майна, а саме: житлового будинку та господарських споруд, що розташовані у смт Катеринопіль по вулиці Дружби, з №158г  на №158а.

2.Громадянці Радняній Тамілі Володимирівні звернутися до органів державної   реєстрації речових прав на нерухоме майно для внесення відповідних змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію прав та їх обтяжень.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря виконкому та відділ юридично-кадрової роботи та державної реєстрації селищної ради..

Селищний голова                                                       Іван ГЕГЕДОШ

Секрктар селищної ради

та виконавчого комітету