12.03.2020 смт Катеринопіль № 15 – р Про запобігання поширення на території смт Катеринопіль коронавірусу COVID-19

Дата: 12.03.2020 15:55

ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

12.03.2020                                       смт Катеринопіль                                           № 15 – р

Про запобігання поширення на території смт Катеринопіль коронавірусу COVID-19

З метою попередження розповсюдження захворюваності на гострі респіраторні інфекції та грип, поширення на території смт Катеринопіль коронавірусу COVID-19, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 29,30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19»:

1. Установити з 12 березня до 3 квітня 2020 року на території смт Катеринопіль карантин.
  2. Заборонити відвідування закладів освіти її здобувачами.
  3. Обмежити проведення спортивних заходів на території смт Катеринопіль.
  4. Обмежити проведення масових заходів на території смт Катеринопіль  (більше 60 осіб).
  5. Забезпечити недопущення до роботи працівників підприємств, установ, організацій смт Катеринопіль з ознаками інфекційного захворювання. У разі виявлення хворого, з ознаками респіраторного захворювання, вживати заходів для його ізоляції від здорових осіб та негайно повідомляти про випадок відповідний заклад охорони здоров¢я.
  6. Посилити дезінфекційні заходи в місцях проведення масових заходів (до 60 осіб), підтримувати дотримання нормативних показників температури повітря та проводити наскрізне провітрювання в приміщеннях.
  7. В адміністративних будівлях, торговельних закладах, закладах харчування, приміщеннях прийому громадян, релігійних установах тощо забезпечити вхідний санітарний контроль.
  8. Власникам торговельних закладів та закладів харчування, тощо посилити дезінфекційний режим (проведення вологих прибирань приміщень з використанням дезінфікуючих засобів).
  9. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                       Іван ГЕГЕДОШ