РОЗПОРЯДЖЕННЯ 12.03.2020 смт Катеринопіль № 14 – р Про призупинення навчально-виховного процесу в Катеринопільському Центрі розвитку дитини «Сонечко» та Катеринопільсь

Дата: 12.03.2020 16:14

ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

12.03.2020                                       смт Катеринопіль                                           № 14 – р

Про призупинення навчально-виховного процесу в  Катеринопільському Центрі розвитку дитини «Сонечко» та Катеринопільському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) «Казка»

З метою попередження розповсюдження захворюваності на гострі респіраторні інфекції та грип, поширення на території смт Катеринопіль коронавірусу COVID-19, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 29,30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19»:

1. Призупинити навчально-виховний процес у Катеринопільському ЦРД «Сонечко» та Катеринопільському ДНЗ (ясла-садок) «Казка» з 13.03.2020 до 03.04.2020 (включно).

2. Директору Катеринопільського ЦРД «Сонечко» Кравченко А.І. та завідувачу Катеринопільського ДНЗ (ясла-садок) «Казка» Кожушко Л.В.:

2.1. Провести організацію роз¢яснювальної роботи серед батьків вихованців щодо необхідності призупинення навчально-вихованого процесу у дошкільних навчальних закладах;

2.2. На період карантину, тимчасово, з 13.03.2020 до 31.03.2020 (включно) припинити опалення приміщень Катеринопільського ЦРД «Сонечко» та Катеринопільського ДНЗ (ясла-садок) «Казка».

3. Начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності – головному бухгалтеру виконавчого апарату селищної ради Грігель О.Г. проводити оплату праці (педагогічному, технічному та обслуговуючому персоналу) за дні припинення навчально-виховного процесу у дошкільних навчальних закладах відповідно до статті 113 КЗпПУ з розрахунку двох третин тарифної ставки встановленого працівникам розряду (окладу) з 16.03.2020.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                       Іван ГЕГЕДОШ