Про внесення змін до розпорядження селищного голови від 18.03.2020 №16-р

Дата: 23.03.2020 12:25

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

23.03.2020                                       смт Катеринопіль                                           № 18 – р

Про внесення змін до розпорядження селищного голови від 18.03.2020 №16-р

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування»:

1. Внести зміни до розпорядження селищного голови від 18 березня 2020 року №16-р «Про посилення на території смт Катеринопіль карантину», виклавши п.2 у такій редакції:

Заборонити на території смт Катеринопіль роботу закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, їдалень, тощо), закладів культури, торгівельного і побутового обслуговування населення крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами, зв¢язку, провадження банківської та страхової  діяльності.

1. Всі інші пункти вищевказаного розпорядження залишити без змін.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                       Іван ГЕГЕДОШ