РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 24.04.2020 смт Катеринопіль №24-р Про продовження карантину з метою забезпечення безпеки і здоров'я громадян та запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-

Дата: 24.04.2020 15:58

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  24.04.2020                         смт Катеринопіль                                        №24-р

Про продовження карантину

з метою забезпечення безпеки

і здоров'я громадян та запобігання

поширенню коронавірусної

хвороби COVID-19 на території селища

Відповідно пункту 20 частини  четвертої статті 42 Закону України ?Про місцеве самоврядування в Україні? , змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020р. №211, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020р. №291, на виконання постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.04.2020 року №11 "Щодо протидії поширенню  корона вірусної хвороби COVID-19 в поминальні дні", відповідно до статей 30,40,41 Закону України  "Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення", статей 29, 30, 32 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", на виконання пункту 2 доручення Прем'єр-міністра України Дениса ШМИГАЛЯ за результатами наради членів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21.04.2020 №16945/0/1-20, протоколу №15 засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Катеринопільської районної державної адміністрації від 23.04.2020, з метою відвернення загрози та забезпечення безпеки і здоров'я громадян та запобігання поширенню на території селища коронавірусної хвороби COVID-19:

1.Продовжити на території смт Катеринопіль карантин до 11 травня 2020 року.

2. Керівникам підприємств, установ та організацій, розташованих  на території Катеринопільської селищної ради, у своїй діяльності керуватися положеннями, передбаченими постановою КМУ від 11.03.2020 №211 "Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавіросом SARS-COV-2" із змінами від 22.04.2020 №291.

3.Заборонити на території селища відвідування громадянами України кладовищ, місць окремих поховань у традиційні після пасхальних днів,  крім випадків здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних

2

обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема участі не більше ніж 10 осіб, та забезпечення відстані між присутніми не менше 1,5 метри.

4.Рекомендувати начальнику Катеринопільського відділення поліції Звенигородського ВП ГУНП України в Черкаській області:

4.1.Посилити контроль щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період з 13 год. 00хв. 25 квітня до 6 год.00 хв. 27 квітня 2020 року;

4.2.Посилити контроль за дотриманням у період святкових та вихідних днів підприємствами, установами, організаціями та населенням обмежувальних заходів з протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2;

4.3.Посилити контроль щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях селища у період з 13 год. 00 хв. 25 квітня до 6 год. 00хв. 27 квітня 2020 року;

4.4.Переглянути маршрути патрулювання, кількість патрульних нарядів та інтенсивність патрулювань біля кладовищ селища та місць окремих поховань.

5.Контроль за  виконанням розпорядження залишаю за собою.

Секретар селищної ради                                           Наталія ЦЕХМІСТРЕНКО