Катеринопільська громада
Черкаська область, Звенигородський район

ПРОЕКТ КАТЕРИНОПІЛЬСЬКА

Дата: 01.06.2020 14:08

...0..2020                                                   смт Катеринопіль                                            №5..-…/VIІ

Про внесення змін в рішення сесії Катеринопільської селищної ради від 18.03.2020 року №54-17/VII (за заявою Руденка Т.С.)

Відповідно  до  пункту 34  статті  26 Закону  України ″Про  місцеве самоврядування  в Україні″,  статей 12,22,116,118,121, Земельного кодексу України, статей 25,26 Закону України  ″Про землеустрій″, розглянувши заяву Руденка Т.С. від 27.03.2020 (вх.Р-597), враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії селищної ради з питань раціонального використання землекористування, екології та захисту природного середовища, селищна рада вирішила:

1.Внести зміни в рішення сесії Катеринопільської селищної ради від 18.03.2020 року №54-17/VII "Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки орієнтовною площею 0,05 га (за заявою Руденка Т.С.), а саме: цифри ″0,05″ замінити на цифри ″0,07″.

2.Контроль  за  виконанням  даного  рішення   покласти  на  постійну  комісію з питань  раціонального використання землекористування, екології та захисту природного середовища.

Селищний голова                                                                              Іван ГЕГЕДОШ

____________Тетяна САВЧЕНКО