ПРОЕКТ КАТЕРИНОПІЛЬСЬКА

Дата: 01.06.2020 14:11

...0..2020                                                  смт Катеринопіль                                               №5..-../VIІ

Про внесення змін в рішення сесії Катеринопільської селищної ради від 14.11.2017 року №31-4/VII (за заявою Добровольського В.В.)

Відповідно  до  пункту 34  статті  26 Закону  України ″Про  місцеве самоврядування  в Україні″,  статей 12,40,116,118,121, Земельного кодексу України, статей 25,26 Закону України  ″Про землеустрій″, розглянувши заяву Добровольського В.В. від 01.04.2020 року (вх.Д-603) жителя смт Катеринопіль, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії селищної ради з питань раціонального використання землекористування, екології та захисту природного середовища, селищна рада вирішила:

1.Внести зміни в підпункт 2.6. пункту 2.  рішення сесії Катеринопільської селищної ради від 14.11.2017 року №31-4/VII "Про розгляд заяв громадян і клопотань  підприємств та організацій селища з питань землекористування за період із 05.10.2017 року по 13.11.2017 року ″, а саме: слова ″для індивідуального дачного будівництва замінити на слова ″для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд В.02.01″.

2.Контроль  за  виконанням  даного  рішення   покласти  на  постійну  комісію з питань  раціонального використання землекористування, екології та захисту природного середовища.

Селищний голова                                                                              Іван ГЕГЕДОШ

____________Тетяна САВЧЕНКО