ПРОЕКТ КАТЕРИНОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ Р І Ш Е Н Н Я ….0...2020 смт Катеринопіль №5..-../VIІ Про надання дозволу на розробку техні

Дата: 01.06.2020 14:46

….0...2020                                                смт Катеринопіль                                              №5..-../VIІ

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки орієнтовною площею 0,20 га та передачу її в оренду (за заявою Гладченка В.О.)

Відповідно  до  пункту 34  статті  26 Закону  України "Про  місцеве самоврядування  в Україні",  статей 12,34,116,122,124 Земельного кодексу України, статей 25,26 Закону України  "Про землеустрій", Закону України "Про оренду землі" розглянувши заяву Гладченка В.О. від 21.05.2020 (вх.Г-626) жителя смт Катеринопіль,  враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії селищної ради з питань раціонального використання землекористування, екології та захисту природного середовища, селищна рада вирішила:

1.Надати дозвіл Гладченку Віталію Олександровичу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в смт Катеринопіль по вулиці Дружби, б/н орієнтовною площею 0,20 га для сінокосіння та випасання худоби для надання у користування за рахунок земель комунальної власності сільськогосподарського призначення терміном на 10 років.

2.Заявнику укласти з юридичною особою в складі якої є сертифіковані інженери – землевпорядники, або фізичною особою сертифікованим інженером-землевпорядником договір на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в смт Катеринопіль по вулиці Дружби, б/н орієнтовною площею 0,20 га для сінокосіння та випасання худоби.

3.Контроль  за  виконанням  даного  рішення   покласти  на  постійну  комісію з питань  раціонального використання землекористування, екології та захисту природного середовища.

Селищний голова                                                                                     Іван ГЕГЕДОШ

____________Тетяна САВЧЕНКО