Катеринопільська громада
Черкаська область, Звенигородський район

ПРОЕКТ КАТЕРИНОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ Р І Ш Е Н Н Я ...0..2020 смт Катеринопіль №5..-…/VIІ

Дата: 01.06.2020 14:49

...0..2020                                                   смт Катеринопіль                                            №5..-…/VIІ

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки площею 0,15 га (за заявою Грущинської А.А.)

Відповідно  до  пункту 34  статті  26 Закону  України ″Про  місцеве самоврядування  в Україні″,  статей 12,40,116,118,121, Земельного кодексу України, статей 25,26 Закону України  ″Про землеустрій″, розглянувши заяву Грущинської А.А. від 19.05.2020 року вх.№Г-623 жительки смт Катеринопіль, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії селищної ради з питань раціонального використання землекористування, екології та захисту природного середовища, селищна рада вирішила:

1. Надати дозвіл Катеринопільській селищній раді на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в смт Катеринопіль по вул.Комарова, 27, орієнтовною площею 0,15 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд для присвоєння кадастрового номера за рахунок земель комунальної власності житлової та громадської забудови.

2.  Заявнику укласти з юридичною особою в складі якої є сертифіковані інженери – землевпорядники, або фізичною особою сертифікованим інженером-землевпорядником договір на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в смт Катеринопіль по вул.Комарова, 27, орієнтовною площею 0,15 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд для присвоєння кадастрового номера.

3. Контроль  за  виконанням  даного  рішення   покласти  на  постійну  комісію з питань  раціонального використання землекористування, екології та захисту природного середовища.

Селищний голова                                                                              Іван ГЕГЕДОШ

____________Тетяна САВЧЕНКО