Р І Ш Е Н Н Я ….0..2020 смт Катеринопіль №5..-../VIІ Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж з

Дата: 01.06.2020 15:11

….0..2020                                              смт Катеринопіль                                            №5..-../VIІ

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки орієнтовною площею 0,15 га (за заявою Онойка Ю.М.)

Відповідно  до  пункту 34  статті  26 Закону  України "Про  місцеве самоврядування  в Україні",  статей 12,40,116,118,121, Земельного кодексу України, статей 25,26 Закону України  "Про землеустрій", розглянувши заяву Онойка Ю.М. від 27.04.2020 (вх.О-610) жителя смт Катеринопіль, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії селищної ради з питань раціонального використання землекористування, екології та захисту природного середовища, селищна рада вирішила:

1.Надати дозвіл Онойку Юрію Миколайовичу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в смт Катеринопіль по вулиці Героїв Небесної Сотні, 120 орієнтовною площею 0,15 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд для надання у власність за рахунок земель комунальної власності житлової та громадської забудови.

2.Заявнику укласти з юридичною особою в складі якої є сертифіковані інженери – землевпорядники, або фізичною особою сертифікованим інженером-землевпорядником договір на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в смт Катеринопіль по вулиці Героїв Небесної Сотні, 120 орієнтовною площею 0,15 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

3.Контроль  за  виконанням  даного  рішення   покласти  на  постійну  комісію з питань  раціонального використання землекористування, екології та захисту природного середовища.

Селищний голова                                                                               Іван ГЕГЕДОШ

___________Тетяна САВЧЕНКО