Катеринопільська громада
Черкаська область, Звенигородський район

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки орієнтовною площею 0,05 га (за заявою Руденка Т.С.)

Дата: 01.06.2020 15:14

...0...2020                                                 смт Катеринопіль                                               №5..-../VIІ

Відповідно  до  пункту 34  статті  26 Закону  України ″Про  місцеве самоврядування  в Україні″,  статей 12,35,116,118,121, Земельного кодексу України, статей 25,26 Закону України  ″Про землеустрій″, розглянувши заяву Руденка Т.С. від 27.03.2020 (вх.Р-598) жителя смт Катеринопіль, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії селищної ради з питань раціонального використання землекористування, екології та захисту природного середовища, селищна рада вирішила:

1. Надати дозвіл Руденку Тимофію Сергійовичу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в смт Катеринопіль по вул.Набережна, 82а орієнтовною площею 0,05 га для індивідуального садівництва для надання у власність за рахунок земель комунальної власності сільськогосподарського призначення.

2.  Заявнику укласти з юридичною особою в складі якої є сертифіковані інженери – землевпорядники, або фізичною особою сертифікованим інженером-землевпорядником договір на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в смт Катеринопіль по вул.Набережна, 82а орієнтовною площею 0,05 га для індивідуального садівництва.

3. Контроль  за  виконанням  даного  рішення   покласти  на  постійну  комісію з питань  раціонального використання землекористування, екології та захисту природного середовища.

Селищний голова                                                                          Іван ГЕГЕДОШ

___________Тетяна САВЧЕНКО