Катеринопільська громада
Черкаська область, Звенигородський район

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки орієнтовною площею 0,06 га (за заявою Стовпової Т.В.)

Дата: 01.06.2020 15:16

….0..2020                                              смт Катеринопіль                                            №5..-../VIІ

Відповідно  до  пункту 34  статті  26 Закону  України "Про  місцеве самоврядування  в Україні",  статей 12,40,116,118,121, Земельного кодексу України, статей 25,26 Закону України  "Про землеустрій", розглянувши заяву Стовпової Т.В. від 30.04.2020 (вх.С-612) жительки смт Катеринопіль, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії селищної ради з питань раціонального використання землекористування, екології та захисту природного середовища, селищна рада вирішила:

1.Надати дозвіл Стовповій Тетяні Володимирівні на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в смт Катеринопіль по вулиці Героїв Чорнобиля, 3 орієнтовною площею 0,06 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд для надання у власність за рахунок земель комунальної власності житлової та громадської забудови.

2.Заявнику укласти з юридичною особою в складі якої є сертифіковані інженери – землевпорядники, або фізичною особою сертифікованим інженером-землевпорядником договір на розробку технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в смт Катеринопіль по вулиці Героїв Чорнобиля, 3 орієнтовною площею 0,06 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

3.Контроль  за  виконанням  даного  рішення   покласти  на  постійну  комісію з питань  раціонального використання землекористування, екології та захисту природного середовища.

Селищний голова                                                                               Іван ГЕГЕДОШ

___________Тетяна САВЧЕНКО