Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки площею 0,6477 га та передачі її в оренду (за заявою Біленького С.П.)

Дата: 01.06.2020 15:39

...0...2020                                                 смт Катеринопіль                                         №5..-../VIІ

Про затвердження технічної документації із землеустрою по  встановленню (відновленню) меж земельної ділянки площею 0,6477 га та передачі її в оренду (за заявою Біленького С.П.)

Відповідно  до  пункту 34  статті  26 Закону  України "Про  місцеве самоврядування  в Україні",  статей 12,22,36,116,118,121,186 Земельного кодексу України, статей 25,26 Закону України  "Про землеустрій", Закону України ″Про оренду землі″, розглянувши заяву Біленького С.П. від 17.03.2020 (вх.Б-595) жителя смт Катеринопіль, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії селищної ради з питань раціонального використання землекористування, екології та захисту природного середовища, селищна рада вирішила:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в смт Катеринопіль по вул.Вільного козацтва, б/н, площею 0,6477 га (кадастровий номер 7122255100:01:004:0129) для городництва А.01.07.

2.Передати гр.Біленькому Станіславу Петровичу в оренду терміном на 16 років земельну ділянку  площею 0,6477 га (кадастровий номер 7122255100:01:004:0129), яка знаходиться за адресою: смт Катеринопіль, вул.Вільного козацтва, б/н для городництва А.01.07 із земель комунальної власності, сільськогосподарського призначення.

3.Гр.Біленькому С.П. використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням з дотриманням вимог статей 96, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.

4.Речове право на земельну ділянку (7122255100:01:004:0129) виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформляється відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань раціонального використання землекористування, екології та захисту природного середовища.

Селищний голова                                                                                   Іван ГЕГЕДОШ

____________Тетяна САВЧЕНКО