Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки площею 0,6705 га комунальному закладу ?Катеринопільський районний будинок культури?.

Дата: 01.06.2020 15:43

...0...2019                                                смт Катеринопіль                                                №5..-../VIІ

Про затвердження технічної документації із землеустрою по  встановленню (відновленню) меж земельної ділянки площею 0,6705 га комунальному закладу ″Катеринопільський районний будинок культури″.

Відповідно  до  пункту 34  статті  26 Закону  України "Про  місцеве самоврядування  в Україні",  статей 12,40,116,118,121,186 Земельного кодексу України, статей 25,26 Закону України  "Про землеустрій", розглянувши лист відділу культури Катеринопільської районної державної адміністрації комунального закладу ″Катеринопільський районний будинок культури″ від 09.04.2020 (вх.Б-605), враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії селищної ради з питань раціонального використання землекористування, екології та захисту природного середовища, селищна рада вирішила:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в смт Катеринопіль по вул.Дружби, 9, площею 0,6705 га (кадастровий номер 7122255100:01:002:0391) для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування В.03.05.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань раціонального використання землекористування, екології та захисту природного середовища.

Селищний голова                                                                                   Іван ГЕГЕДОШ

____________Тетяна САВЧЕНКО