Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки площею 0,1578 га (за заявою Котенко М.І.)

Дата: 01.06.2020 15:46

...0...2020                                                 смт Катеринопіль                                               №5..-../VIІ

Про затвердження технічної документації із землеустрою по  встановленню (відновленню) меж земельної ділянки площею 0,1578 га (за заявою Котенко М.І.)

Відповідно  до  пункту 34  статті  26 Закону  України "Про  місцеве самоврядування  в Україні",  статей 12,22,116,118,121,186 Земельного кодексу України, статей 25,26 Закону України  "Про землеустрій", розглянувши заяву Котенко М.І. від 26.05.2020 (вх.К-628) жительки смт Катеринопіль, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії селищної ради з питань раціонального використання землекористування, екології та захисту природного середовища, селищна рада вирішила:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в смт Катеринопіль по вул.Озірна, б/н, площею 0,1578 га (кадастровий номер 7122255100:01:003:0292) для ведення особистого селянського господарства А.01.03.

2.Передати гр.Котенко Марії Іванівні у приватну власність земельну ділянку  площею 0,1578 га (кадастровий номер 7122255100:01:003:0292), яка знаходиться за адресою: смт Катеринопіль, вул.Озірна, б/н для ведення особистого селянського господарства А.01.03 із земель комунальної власності, сільськогосподарського призначення.

3.Гр.Котенко М.І. провести заходи щодо державної реєстрації речового права на земельну ділянку (7122255100:01:003:0292) відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" та використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням з дотриманням вимог статей 96, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань раціонального використання землекористування, екології та захисту природного середовища.

Селищний голова                                                                                   Іван ГЕГЕДОШ

____________Тетяна САВЧЕНКО

____________Тетяна САВЧЕНКО