Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1500 га (за заявою Гречаного Ю.В.)

Дата: 01.06.2020 15:49

...0...2020                                             смт Катеринопіль                                         №5..-…/VIІ

Відповідно  до  пункту 34  статті  26 Закону  України "Про  місцеве самоврядування  в Україні",  статей 12,40,116,118,121,186 Земельного кодексу України, статей 25,26 Закону України  "Про землеустрій", розглянувши заяву Гречаного Ю.В. від 27.03.2020 (вх.Г-599) жителя смт Катеринопіль, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії селищної ради з питань раціонального використання землекористування, екології та захисту природного середовища, селищна рада вирішила:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в смт Катеринопіль по вул.Комарова, б/н, площею 0,1500 га (кадастровий номер 7122255100:01:002:0392) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  В.02.01.

2.Передати гр.Гречаному Юрію Володимировичу  у приватну власність земельну ділянку  площею 0,1500 га (кадастровий номер 7122255100:01:002:0392), яка знаходиться за адресою: смт Катеринопіль, вул.Комарова, б/н для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  В.02.01.  із земель комунальної власності, житлової та громадської забудови.

3.Гр.Гречаному Ю.В. провести заходи щодо державної реєстрації речового права на земельну ділянку (7122255100:01:002:0392) відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" та використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням з дотриманням вимог статей 96, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань раціонального використання землекористування, екології та захисту природного середовища.

Селищний голова                                                                                   Іван ГЕГЕДОШ

____________Тетяна САВЧЕНКО