Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки площею 0,4219 га (за заявою Селецького А.С.)

Дата: 01.06.2020 15:49

...0 .2020                                             смт Катеринопіль                                         №5 -  /VIІ

Про затвердження технічної документації із землеустрою по  встановленню (відновленню) меж земельної ділянки площею 0,4219 га (за заявою Селецького А.С.)

Відповідно  до  пункту 34  статті  26 Закону  України "Про  місцеве самоврядування  в Україні",  статей 12,22,116,118,121,186 Земельного кодексу України, статей 25,26 Закону України  "Про землеустрій", розглянувши заяву Селецького А.С. від 27.03.2020 (вх.С-600) жителя смт Катеринопіль, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії селищної ради з питань раціонального використання землекористування, екології та захисту природного середовища, селищна рада вирішила:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в смт Катеринопіль по вул.Вільного козацтва, б/н, площею 0,4219 га (кадастровий номер 7122255100:01:004:0130) для ведення особистого селянського господарства А.01.03.

2.Передати гр.Селецькому Андрію Сергійовичу  у приватну власність земельну ділянку  площею 0,4219 га (кадастровий номер 7122255100:01:004:0130), яка знаходиться за адресою: смт Катеринопіль, вул.Вільного козацтва, б/н для ведення особистого селянського господарства А.01.03 із земель комунальної власності, сільськогосподарського призначення.

3.Гр.Селецькому А.С. провести заходи щодо державної реєстрації речового права на земельну ділянку (7122255100:01:004:0130) відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" та використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням з дотриманням вимог статей 96, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань раціонального використання землекористування, екології та захисту природного середовища.

Селищний голова                                                                                   Іван ГЕГЕДОШ

____________Тетяна САВЧЕНКО