Катеринопільська громада
Черкаська область, Звенигородський район

Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки площею 0,0605 га (за заявою Слищенка С.О.)

Дата: 01.06.2020 15:51

...0...2020                                                 смт Катеринопіль                                               №5..-../VIІ

Про затвердження технічної документації із землеустрою по  встановленню (відновленню) меж земельної ділянки площею 0,0605 га (за заявою Слищенка С.О.)

Відповідно  до  пункту 34  статті  26 Закону  України "Про  місцеве самоврядування  в Україні",  статей 12,35,116,118,121,186 Земельного кодексу України, статей 25,26 Закону України  "Про землеустрій", розглянувши заяву Слищенка С.О. від 06.05.2020 (вх.С-615) жителя смт Катеринопіль, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії селищної ради з питань раціонального використання землекористування, екології та захисту природного середовища, селищна рада вирішила:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в смт Катеринопіль по вул.Івана Франка, 19, площею 0,0868 га (кадастровий номер 7122255100:01:002:0393) для індивідуального садівництва А.01.05.

2.Передати гр.Слищенку Сергію Олександровичу у приватну власність земельну ділянку  площею 0,0605 га (кадастровий номер 7122255100:01:002:0393), яка знаходиться за адресою: смт Катеринопіль, вул.Івана Франка, 19 для індивідуального садівництва А.01.05.  із земель комунальної власності.

3.Гр.Слищенку Сергію Олександровичу провести заходи щодо державної реєстрації речового права на земельну ділянку (7122255100:01:002:0393) відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" та використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням з дотриманням вимог статей 96, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань раціонального використання землекористування, екології та захисту природного середовища.

Селищний голова                                                                                   Іван ГЕГЕДОШ

____________Тетяна САВЧЕНКО