Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту-рішення Катеринопільської селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік».

Дата: 29.05.2020 16:36

Повідомлення

Проект рішення підготовлено відповідно до Податкового кодексу України та інших нормативно-правових актів.

Адреса розробника: 20501, Черкаська обл. смт Катеринопіль, вул. Соборна, 12 виконавчий комітет Катеринопільської селищної ради.

Спосіб оприлюднення: регуляторний акт та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Катеринопільської селищної ради за адресою: https://katerynopil-miskrada.gov.ua, в розділі «Документи», підрозділ «Регуляторні акти».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, у письмовому вигляді, приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу регуляторного впливу.