Дата: 29.05.2020 13:11

КАТЕРИНОПІЛЬСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

VП СКЛИКАННЯ

(проект)

10.06.2019                                           смт.  Катеринопіль                                            № __/___

Про підсумки виконання  Програми
соціально-економічного розвитку
смт Катеринопіль за 1 квартал 2020 року

Відповідно до пункту 22 статті 26  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши та проаналізувавши  інформацію заступника селищного голови з питань виконавчого комітету  "Про підсумки виконання Програми соціально-економічного розвитку смт Катеринопіль за 1 квартал 2020 року", сесія селищної ради відмічає, що депутатським корпусом, селищним головою, спеціалістами апарату виконавчого комітету проводилась відповідна робота, спрямована на сприяння соціально-економічному розвитку, залучення державних та недержавних інвестиційних коштів  для реалізації інфраструктурних проектів, зміцнення партнерських відносин між бізнесом та владою, забезпечення  якісної дошкільної та загальної освіти, поліпшення соціального захисту мешканців селища, сімей учасників  операції об´єднаних сил та внутрішньо переміщених осіб, поліпшення екологічного благополуччя селища.

Питання, які потребували колегіального вирішення, розглядались на засіданнях виконкому та сесіях селищної ради, приймались відповідні рішення, забезпечувалося їх виконання та контроль за виконанням. Організація роботи була спрямована на підвищення ефективності використання бюджетних коштів, спрямування фінансових ресурсів на вирішення актуальних соціальних питань. Виходячи із вищезазначеного, селищна рада  вирішила :

1. Інформацію заступника селищного голови з питань виконавчого комітету "Про підсумки  виконання Програми соціально – економічного розвитку смт Катеринопіль  за  1 квартал 2020 року " взяти до відому (додається).

2.  Виконавчому комітету селищної ради:

2.1. Здійснювати заходи по забезпеченню якісного утримання об’єктів комунальної власності, зокрема приміщень дитячих дошкільних установ, доріг, зовнішнього освітлення вулиць, стабільної  роботи селищного комунального підприємства, благоустрою території селища, утриманню дошкільних закладів, ефективному використанню  землі.

2.2. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій вжити вичерпних заходів щодо забезпечення виконання планових показників виробництва та своєчасну і в повному обсязі сплату платежів  до  бюджету, забезпечуючи тим самим виконання дохідної частини селищного бюджету для реалізації Програми соціально – економічного розвитку смт Катеринопіль на  2020 рік .

3. Контроль за виконанням рішення покласти на  заступника селищного голови з питань виконавчого комітету.

Селищний голова                                                                                              Іван ГЕГЕДОШ

Заступник селищного голови

з питань виконавчого комітету