ОГОЛОШЕННЯ 10 червня 2020 року о 10.00 годині, в актовому залі адмінприміщення Катеринопільської районної ради, що розташоване за адресою: вул. Соборна, 12, відбудеться 55 сесія Катеринопільської селищної ради сьомого скликання.

Дата: 29.05.2020 08:25

ОГОЛОШЕННЯ

На розгляд сесії вносяться наступні питання:

1.Про виконання Програми соціально-економічного розвитку смт Катеринопіль за I квартал 2020 року.

2.Про затвердження рішень виконавчого комітету, прийнятих у міжсесійні періоди.

3.Про план роботи селищної ради на II півріччя 2020 року.

4.Про створення робочої групи по розгляду проектів рішень щодо ставок місцевих податків і зборів на 2021 рік.

5.Про припинення права користування земельними ділянками.

6.Про затвердження технічних документацій із землеустрою по  встановленню (відновленню) меж земельних ділянок і проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх в приватну власність, оренду.

7.Про надання дозволів на розробку технічних документацій із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельних ділянок.

8.Про висловлення позиції органу місцевого самоврядування щодо можливості надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, на підставі якої земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності можуть бути передані у власність громадянам.

9. Про внесення змін в рішення сесій Катеринопільської селищної ради.

На сесію запрошуються депутати селищної ради, районної та обласної рад, керівники установ та організацій, представники засобів масової інформації, громадські активісти, жителі селища.

Виконавчий комітет селищної ради