Катеринопільська громада
Черкаська область, Звенигородський район

Про надання дозволу на розроблення проєкту із землеустрою на земельну ділянку орієнтовною площею до 2,00 га (за заявою Гегедоша І.Т.)

Дата: 29.05.2020 16:44

ПРОЄКТ

...0..2020                                                  смт Катеринопіль                                             №5..-…/VIІ

Відповідно  до  пункту 34  статті  26 Закону  України "Про  місцеве самоврядування  в Україні",  статей 12,22,116,118,121,122,123 Земельного кодексу України, статей 25,26 Закону України  "Про землеустрій", розглянувши заяву Гегедоша І.Т. від 02.06.2020 (вх.Г-636) жителя смт Катеринопіль, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії селищної ради з питань раціонального використання землекористування, екології та захисту природного середовища, селищна рада вирішила:

1.Надати Гегедошу Івану Тіберійовичу дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності для надання у власність, розташованої в адмінмежах Катеринопільської селищної ради в межах населеного пункту смт Катеринопіль вулиця Вільного козацтва, б/н.

Орієнтовний розмір земельної ділянки до 2,00 га, із цільовим призначенням – для ведення особистого селянського господарства (код КВ ЦПЗ – секція А, підрозділ – 01.03).

2.Розроблений проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність підлягає затвердженню відповідно до вимог чинного законодавства.

3.Контроль  за  виконанням  даного  рішення   покласти  на  постійну  комісію з питань  раціонального використання землекористування, екології та захисту природного середовища.

Селищний голова                                                                              Іван ГЕГЕДОШ

____________Тетяна САВЧЕНКО