Катеринопільська громада
Черкаська область, Звенигородський район

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж в натурі (на місцевості) земельної ділянки площею 0,0966га та передачу її в оренду (за заявою Олійника В.В., Шовкового Ю.В., Зінченко В.І.)

Дата: 29.05.2020 17:02

ПРОЄКТ

...0...2020                                               смт Катеринопіль                                            №5  -  /VIІ

Відповідно  до  пункту 34  статті  26 Закону  України "Про  місцеве самоврядування  в Україні",  статей 12,40,116,122,124 Земельного кодексу України, Закону України "Про оренду землі" розглянувши заяву Олійника В.В., Шовкового Ю.В., Зінченко В.І. від 02.06.2020 (вх.О-638) жителів смт Катеринопіль, врахувавши висновки та рекомендації постійної комісії селищної ради з питань раціонального використання землекористування, екології та захисту природного середовища, селищна рада вирішила:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в смт Катеринопіль по вул.Соборна, 33, площею 0,0966 га (кадастровий номер 7122255100:01:005:0675) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі В.03.07.

2. Передати Олійнику Віталію Васильовичу, Шовковому Юрію Васильовичу, Зінченко Валентині Іванівні в оренду терміном на 15 років земельну ділянку із земель комунальної власності, житлової та громадської забудови  загальною плошею 0,0966 га (кадастровий номер 7122255100:01:005:0675), для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка розташована в смт Катеринопіль по вулиці Соборна, 33.

3.Відповідно до набуття права власності на будівлі і споруди особами, зазначеними в пункті 2 рішення, право оренди на земельну ділянку загальною площею  0,0966 га визначається пропорційно до визначених  часток  у праві власності на будівлі і споруди з урахуванням фактичного користування територіями (земельними ділянками), вільними від забудови (відображено в кадастровому плані), а саме для  Олійника В.В. 0,0427 га, для Шовкового Ю.В. 0,0478 га, для Зінченко В.І. 0,0061 га.

4. Олійнику Віталію Васильовичу, Шовковому Юрію Васильовичу, Зінченко Валентині Іванівні укласти із Катеринопільською селищною радою договір оренди земельної ділянки загальною плошею 0,0966 га, кадастровий номер 7122255100:01:005:0675, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка розташована в смт Катеринопіль по вулиці Соборна, 33.

5. Олійнику В.В., Шовковому Ю.В., Зінченко В.І. використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням з дотриманням вимог статей 96, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.

6. Інше речове право на земельну ділянку (7122255100:01:005:0675) виникає з моменту державної реєстрації цього права та оформляється відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень".

7. Контроль  за  виконанням  даного  рішення   покласти  на  постійну  комісію з питань  раціонального використання землекористування, екології та захисту природного середовища.

Селищний голова                                                                                                 Іван ГЕГЕДОШ

____________Тетяна САВЧЕНКО