Катеринопільська громада

Дата: 08.05.2020 09:33

КАТЕРИНОПІЛЬСЬКА  СЕЛИЩНА   РАДА

ЧЕРКАСЬКА  ОБЛАСТЬ

від  ___06.2020                                      смт Катеринопіль                                          № ____/VII

Про встановлення  ставок єдиного податку

на 2021 рік

Керуючись статтею 143 Конституції України, відповідно до Податкового кодексу України від 02.12.2010р. № 2755-VI та пункту 24 частини 1 статті 26, статті 59 Закону України від 21.05.1997р. №280/97 "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою встановлення ставок єдиного податку на території Катеринопільської селищної ради, селищна рада вирішила:

1. Встановити з  01 січня 2021 року ставки  єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності за один календарний місяць на території Катеринопільської селищної ради в таких розмірах:

1.1. Для платників першої групи – фізичних осіб-підприємців, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1 000 000 грн. – в розмірі  10  відсотків розміру прожиткового мінімуму, встановленого законом на 1 січня 2021 року.

1.2. Для платників другої групи – фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, в тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб та обсяг доходу не перевищує 5 000 000 грн  – в розмірі 20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня 2021 року.

2. Дане рішення набирає чинності з 01.01.2021р.

3. Рішення селищної ради від _________2019  №_____"Про встановлення місцевих податків і зборів на території Катеринопільської селищної ради» вважати таким, що втрачає чинність з 01.01.2021 року.

4. Секретарю селищної ради оприлюднити дане рішення на офіційному сайті селищної ради та надіслати в десятиденний строк з дня оприлюднення копію рішення до Катеринопільської ДПІ Звенигородського управління ГУ ДФС в Черкаській області для врахування при здійсненні адміністрування місцевих податків і зборів.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів, підприємництва та управління комунальним майном.

Селищний голова                                               Іван ГЕГЕДОШ

Секретар селищної ради

_________Наталія ЦЕХМІСТРЕНКО

Начальник відділу юридично-кадрової