РІШЕННЯ 10.06.2020 смт Катеринопіль № 37 Про підсумки виконання Програми соціально-економічного розвитку смт Катеринопіль за І квартал 2020 року

Дата: 17.06.2020 11:15

КАТЕРИНОПІЛЬСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

РІШЕННЯ

10.06.2020                                             смт Катеринопіль                                                   № 37

Про підсумки виконання  Програми
соціально-економічного розвитку
смт Катеринопіль за І квартал 2020 року

Відповідно до підпункту 1 пункту "а" статті 27 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", заслухавши та проаналізувавши  інформацію заступника селищного голови з питань виконавчого комітету  "Про підсумки виконання Програми соціально-економічного розвитку смт Катеринопіль за  1 квартал 2020 року", виконавчий комітет селищної ради відмічає, що селищним головою, спеціалістами виконавчого комітету проводилась відповідна робота, спрямована на сприяння соціально-економічному розвитку, залучення державних та недержавних інвестиційних коштів  для реалізації інфраструктурних проектів, зміцнення партнерських відносин між бізнесом та владою, поліпшення зовнішнього вигляду селища, забезпечення  якісної дошкільної та загальної освіти, поліпшення соціального захисту мешканців селища, сімей учасників  операції об´єднаних сил та внутрішньопереміщених осіб, поліпшення екологічного благополуччя селища.

Питання, які потребували колегіального вирішення, розглядались на засіданнях виконкому та сесіях селищної ради, приймались відповідні рішення, забезпечувалося їх виконання та контроль за виконанням. Організація роботи була спрямована на підвищення ефективності використання бюджетних коштів, спрямування фінансових ресурсів на вирішення актуальних соціальних питань. Виходячи із вищезазначеного, виконком  селищної ради  вирішив :

1. Інформацію заступника селищного голови з питань виконавчого комітету "Про підсумки  виконання Програми соціально – економічного розвитку смт Катеринопіль  за  1 квартал 2020 року " взяти до відому (додається).

2.  Виконавчому комітету селищної ради:

2.1. Здійснювати заходи по забезпеченню якісного утримання об’єктів комунальної власності, зокрема приміщень дитячих дошкільних установ, доріг, зовнішнього освітлення вулиць, стабільної  роботи селищного комунального підприємства, благоустрою території селища, утриманню дошкільних закладів, ефективному використанню  землі.

2.2. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій вжити вичерпних заходів щодо забезпечення виконання планових показників виробництва та своєчасну і в повному обсязі сплату платежів  до  бюджету, забезпечуючи тим самим виконання та перевиконання дохідної частини селищного бюджету для реалізації Програми соціально – економічного розвитку смт Катеринопіль на  2020 рік .

3. Контроль за виконанням рішення покласти на  заступника селищного голови з питань виконавчого комітету.

Селищний голова                                                                                              Іван ГЕГЕДОШ

Заступник селищного голови

з питань виконавчого комітету