РІШЕННЯ 10.06.2020 смт Катеринопіль № 39 Про підсумки виконання двомісячника по благоустрою, озелененню та наведенню санітарного стану на території

Дата: 17.06.2020 11:38

КАТЕРИНОПІЛЬСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

РІШЕННЯ

10.06.2020                                             смт Катеринопіль                                                   № 39

Про підсумки виконання двомісячника по благоустрою, озелененню та наведенню  санітарного стану на території  селища

Відповідно до підпункту 7 пункту "а" статті 30, статей 40, 59  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", підпунктів 1, 2 та 5 пункту 2 статті 10, статті 13 Закону України "Про благоустрій населених пунктів", Закону України  "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", розглянувши інформацію заступника селищного голови з питань виконавчого комітету про хід проведення двомісячника по благоустрою, озелененню та наведенню належного санітарного стану в селищі, виконком  селищної ради  вирішив:

1. Інформацію заступника селищного голови з питань виконавчого комітету про підсумки  проведення двомісячника по благоустрою, озелененню та наведенню  санітарного стану на території селища взяти до відому (додається).

2. Організацію проведення двомісячника по благоустрою, озелененню та наведенню  санітарного стану на території селища визнати задовільною.

3. Рекомендувати селищному голові і надалі забезпечувати поліпшення благоустрою та підтримання належного санітарного стану на території селища.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови з питань виконавчого комітету.

Селищний голова                                                                                           Іван ГЕГЕДОШ

Заступник селищного голови

з питань виконавчого комітету