10.06.2020 смт Катеринопіль № 42 Про покращення стану протипожежного водопостачання в смт Катеринопіль

Дата: 17.06.2020 11:50

КАТЕРИНОПІЛЬСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

РІШЕННЯ

10.06.2020                                             смт Катеринопіль                                                  № 42

Про покращення стану протипожежного
водопостачання в смт Катеринопіль

Відповідно до  підпункту 1 пункту "а", підпункту 2 пункту "б" статті 30,  статей 40, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про благоустрій населених пунктів", враховуючи рекомендації, викладені в листі 2 Державного пожежно-рятувального поста Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області від 29.05.2020 року №217/01-25 "Інформація про стан протипожежного водопостачання в смт Катеринопіль", з метою покращення стану протипожежного водопостачання в смт Катеринопіль, виконком  селищної ради  вирішив:

1. Лист 2 Державного пожежно-рятувального поста Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області від 29.05.2020 року №217/01-25 "Інформація про стан протипожежного водопостачання в смт Катеринопіль" взяти до відому (додається).

2. Для забезпечення захисту багатоквартирних житлових будинків та особливо важливих об´єктів інфраструктури селища зобов´язати комунальне підприємство "Катеринопільське селищне житлово-комунальне господарство" Катеринопільської селищної ради до 01.11 2020 року провести наступні роботи:

2.1. Відновити працездатність раніше демонтованих  пожежних гідрантів :

- №3 по вул. Соборній, 64 (біля будівлі районного центру зайнятості населення);

- №7 по вул. Соборній, 38 (навпроти приміщення відділення Приватбанку);

- №8 по вул. Соборній, 35 (навпроти будівлі магазину "Домотехніка");

- №9 по вул. Соборній, 26 (навпроти адміністративної будівлі);

- №10 по вул. Вільного козацтва, 17-а (біля багатоквартирного житлового будинку).

2.2. Обладнати водонапірну вежу по вул. Ходюка утепленим пристосуванням для забору води пожежним автомобілем.

2.3. Обладнати всі пожежні гідранти відповідними покажчиками.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови з питань виконавчого комітету

Селищний голова                                                                                         Іван ГЕГЕДОШ

Заступник селищного голови

з питань виконавчого комітету