10.06.2020 смт Катеринопіль № 43 Про надання дозволу на видалення зелених насаджень

Дата: 17.06.2020 11:53

КАТЕРИНОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

РІШЕННЯ

10.06.2020                                             смт Катеринопіль                                                 № 43

Про надання дозволу на
видалення зелених насаджень

Відповідно до підпункту 7 пункту "а" статті 30,  статей 40, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на підставі статті 28 Закону України "Про благоустрій населених пунктів",  постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 року №1045 "Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів та квітників у населених пунктах", враховуючи Акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, від 16.03.2020 року, з метою поліпшення благоустрою території селища та запобігання виникнення небезпеки для життя і здоров’я населення, виконком  селищної ради  вирішив:

1. Затвердити Акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, від 16.03.2020 року (додається).

2. Надати дозвіл комунальному підприємству "Катеринопільське селищне житлово-комунальне господарство" Катеринопільської селищної ради (надалі – Комунальне підприємство) на видалення 19 (дев´ятнадцяти) одиниць зелених насаджень на землях комунальної власності, а саме сухостійних дерев в кількості 11 (одинадцять) одиниць (9 кленів та 2 верби), аварійних дерев в кількості 8 (вісім) одиниць (7 кленів та 1 верба),  а також самосійних та порослевих дерев з діаметром кореневої шийки не більше 5 см, за адресою вул. Сергія Єфремова, б/н. Видалення зазначених зелених насаджень провести без сплати їх відновної вартості.

3. Видати Комунальному підприємству ордер на видалення зазначених в пункті 2 цього рішення зелених насаджень у термін, встановлений законодавством, без надання документа про сплату відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню. Встановити дату закриття ордера – 30.06.2020 року.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови з питань виконавчого комітету.

Селищний голова                                                                                          Іван ГЕГЕДОШ

Заступник селищного голови

з питань виконавчого комітету