10.06.2020 смт Катеринопіль № 44 Про вирішення питання, порушеного в заяві гр. Гладченка В.О.

Дата: 17.06.2020 11:55

КАТЕРИНОПІЛЬСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

РІШЕННЯ

10.06.2020                                             смт Катеринопіль                                                  № 44

Про вирішення питання, порушеного
в заяві гр. Гладченка В.О.

Відповідно до  підпункту 7 пункту "а" статті 30, статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі Закону України "Про благоустрій населених пунктів", наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 року №105 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 27 липня 2006 року 3880/12754) "Про затвердження Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України"),  розглянувши Акт від 16.03.2020 року обстеження  на предмет обрізання дерев на території комунальної власності смт Катеринопіль (вул. Сергія Єфремова, б/н) відповідно до  заяви гр.  Гладченка В.О. від 26.02.2020 року (Г-вх-23/02-13 від 27.02.2020 року),виконком  селищної ради  вирішив :

1. Затвердити Акт від.16.03.2020 року обстеження  на предмет обрізання дерев на території комунальної власності смт Катеринопіль (вул. Сергія Єфремова, б/н) відповідно до  заяви гр. Гладченка В.О. від 26.02.2020 року (Г-вх-23/02-13 від 27.02.2020 року), (додається).

2. Надати Гладченку Віталію Олександровичу, проживаючому за адресою вул. Дружби, 107,  дозвіл  на обрізання розміщених на землях комунальної власності (по вул. Сергія Єфремова б/н) дерев клену в кількості 16 одиниць шляхом проведення санітарного обрізання, а також омолоджувального обрізання (до основи окремих кореневих  гілок з ознаками всихання) , з метою повного видалення гілок з ознаками всихання та зламаних гілок, що несуть загрозу для перехожих. При цьому забезпечити якісне формування крон дерев, що підлягають підрізанню.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію по розгляду заяв та скарг  при виконавчому комітеті Катеринопільської селищної ради.

Селищний голова                                                                                     Іван ГЕГЕДОШ

Заступник селищного голови

з питань виконавчого комітету