10.06.2020 смт Катеринопіль № 45 Про вирішення питання, порушеного в заяві гр. Висоцького М.А.

Дата: 17.06.2020 11:57

КАТЕРИНОПІЛЬСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

РІШЕННЯ

10.06.2020                                             смт Катеринопіль                                                  № 45

Про вирішення питання, порушеного
в заяві гр. Висоцького М.А.

Відповідно до  підпункту 7 пункту "а" статті 30, статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі Земельного кодексу України, Закону України "Про благоустрій населених пунктів", наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.04.2006 року №105 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 27 липня 2006 року 3880/12754) "Про затвердження Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України"),  розглянувши Акт від 16.03.2020 року обстеження  на предмет обрізання дерева на території комунальної власності смт Катеринопіль (вул. Шевченка, 41) відповідно до  заяви гр. Висоцького М.А. від 13.03.2020 року (В-вх-35/02-13 від 16.03.2020 року), виконком  селищної ради  вирішив :

1. Затвердити Акт від 16.03.2020 року обстеження  на предмет обрізання дерева на території комунальної власності смт Катеринопіль (вул. Шевченка, 41) відповідно до  заяви гр. Висоцького М.А. від 13.03.2020 року (В-вх-35/02-13 від 16.03.2020 року),  (додається).

2. Надати Висоцькому Миколі Андрійовичу, проживаючому за адресою вул. Шевченка, 41,  дозвіл  на обрізання розміщеного на землях комунальної власності (поряд з належним йому домоволодінням)  дерева верби в кількості 1 одиниця шляхом проведення омолоджувального обрізання (до основи  кореневих  гілок).

3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію по розгляду заяв та скарг  при виконавчому комітеті Катеринопільської селищної ради.

Селищний голова                                         ( підпис)                                  Іван ГЕГЕДОШ

Заступник селищного голови

з питань виконавчого комітету