10.06.2020 смт Катеринопіль № 47 Про надання дозволу на вчинення правочину (за заявою Трайно Г.І.)

Дата: 17.06.2020 12:06

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

10.06.2020                                              смт Катеринопіль                                               № 47

Про надання дозволу на вчинення правочину

(за заявою Трайно Г.І.)

Відповідно підпункту 4 пункту ″б″  статті  34 Закону України ″ Про місцеве самоврядування в Україні″, статті 177 Сімейного Кодексу України, статті 18 Закону України ²Про охорону дитинства², статті 12 Закону України ²Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей², виконком селищної ради вирішив:

1.Затвердити висновок органу опіки та піклування про надання дозволу на на вчинення правочину, а саме: укладення договору дарування  нерухомого майна неповнолітній дитині Федорчук Віалєтті Олександрівні, 26.03.2006 р.н.  (додається).

2. Надати дозвіл Трайно Ганні Іванівні, 15.03.1961 р.н. на укладення правочину, а саме: укладення договору дарування квартири №11 (одинадцять) розташованої на третьому поверсі п¢ятиповерхового будинку №99 (дев¢яносто дев¢ять) по проспекту Шевченка в м.Звенигородка Черкаської області своїй неповнолітній онуці Федорчук Віалєтті Олександрівні, 26.03.2006 р.н.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету.

Селищний голова                                                                 Іван ГЕГЕДОШ

Заступник селищного голови з питань

діяльності виконавчого комітету

______________Віктор ОРЕЛ

Начальник відділу юридично-кадрової

роботи та державної реєстрації

______________Ірина СІВАК

ЗАТВЕРДЖЕНО:

рішенням виконавчого комітету

від 10.06.2020 № 47

ВИСНОВОК

про надання дозволу на вчинення правочину, а саме: укладення договору дарування  нерухомого майна на ім¢я неповнолітньої дитини

Комісія з питань захисту прав дитини виконкому Катеринопільської селищної ради повідомляє про звернення громадянки Трайно Ганни Іванівни, 15.03.1961 р.н. з приводу надання дозволу органу опіки та піклування на вчинення правочину, а саме: укладення договору дарування квартири №11 (одинадцять) розташованої на третьому поверсі п¢ятиповерхового будинку №99 (дев¢яносто дев¢ять) по проспекту Шевченка в м.Звенигородка Черкаської області на ім¢я неповнолітньої онуки Федорчук Віалєтті Олександрівні, 26.03.2006 р.н.

З поданих заявниками документів вбачається, що власником вищевказаної квартири являється Трайно Ганна Іванівна, 15.03.1961 р.н. що підтверджується договором довічного утримання від 21.02.1996 року зареєстрованого в реєстрі за №752.  Враховуючи, що онука Федорчук Віалєтта Олександрівна,26.03.2006 р.н. неповнолітня, батьки або особи, які їх замінюють, не мають права без дозволу органу опіки та піклування укладати договори, які підлягають нотаріальному посвідченню.

Батьки – Федорчук Людмила Вікторівна, 14.09.1985 р.н. та Федорчук Олександр Іванович, 28.11.1984 р.н. не заперечують укладення договору дарування та стверджують, що вчинення такого правочину відповідає інтересам неповнолітньої дочки та укладається з метою задоволення її потреб.

Обставин для відмови у вчиненні зазначеного правочину не виявлено.

Враховуючи вище викладене та вимоги статті 177 сімейного Кодексу України, статті 18 Закону України ²Про охорону дитинства², статті 12 Закону України ²Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей², комісія з питань захисту прав дитини вважає за доцільне прийняти рішення виконкому та надати дозвіл  Трайно Ганні Іванівні, 26.03.2006 р.н. на дарування квартири №11 (одинадцять) розташованої на третьому поверсі п¢ятиповерхового будинку №99 (дев¢яносто дев¢ять) по проспекту Шевченка в м.Звенигородка Черкаської області своїй онуці Федорчук Віалєтті Олександрівні, 26.03.2006 р.н.

Начальник відділу юридичної

та кадрової роботи, секретар комісії

з питань захисту прав дитини                                                             Ірина СІВАК