11.03.2019 смт Катеринопіль № 20 Про визначення місць для дрібно-роздрібної торгівлі на території смт Катеринопіль

Дата: 21.03.2020 13:05

11.03.2019                                               смт Катеринопіль                                                № 20

Про визначення місць для дрібно-роздрібної

торгівлі на території смт Катеринопіль

Відповідно підпункту 8 пункту “а” статті 30, статті 40, ч.12 статті 52 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил роздрібної торгівлі продовольчими товарами, враховуючи заяви та звернення жителів селища та приватних підприємців Катеринопільського району, виконком селищної ради вирішив:

1. Визначити місце для дрібно-роздрібної торгівлі продовольчою та промисловою групами товарів вулицю Соборна в смт Катеринопіль Черкаської області (що протягується між приміщеннями Катеринопільського ліцею та Катеринопільського районного споживчого товариства).

2. Уповноваженій особі на складання протоколів про адміністративні правопорушення:

2.1. Здійснювати контроль за дрібно-роздрібною торгівлею на території смт Катеринопіль;

2.2.  Вживати заходів щодо недопущення дрібно-роздрібної торгівлі у невстановленому місці та без відповідного рішення виконавчого комітету.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету та уповноважену особу на складання протоколів про адміністративні правопорушення.

Селищний голова                               ( підпис)                                       Іван ГЕГЕДОШ

Згідно з оригіналом:

начальник відділу юридично-кадрової