11.03.2020 смт Катеринопіль № 24 Про вирішення питання, порушеного у заяві гр. Пономаренка А.А.

Дата: 21.03.2020 13:12

КАТЕРИНОПІЛЬСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

РІШЕННЯ

11.03.2020                                             смт Катеринопіль                                                     № 24

Про вирішення питання, порушеного
у заяві гр. Пономаренка А.А.

Відповідно до  підпункту 6 пункту "б" статті 31, статей 40, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі Земельного кодексу України, Закону України "Про благоустрій населених пунктів", розглянувши Акт обстеження  від 02.03.2020 року з питання добросусідства, а саме використання громадської криниці біля домоволодінь № 24, № 22 та № 26 по вул. Вільного козацтва  (відповідно до заяви гр. Пономаренка А.А. (П-вх-24/02-13 від 27.02.2020 року)), виконком  селищної ради  вирішив :

1. Затвердити Акт обстеження від 02.03.2020 року з питання добросусідства, а саме використання громадської криниці біля домоволодінь № 24, № 22 та № 26 по вул. Вільного козацтва  (відповідно до заяви гр. Пономаренка А.А. (П-вх-24/02-13 від 27.02.2020 року)),  (додається).

2. Взяти до відому, що паркан, який споруджується біля домоволодіння № 24 по вул. Вільного козацтва (власник гр. Олексенко Микола Іванович, фактично проживає його донька гр. Черних Альона Миколаївна з дітьми), не буде обмежувати вільного доступу до громадської криниці всім потенційним користувачам, він буде на відстані близько 1 метра від неї. Норми добросусідства при спорудженні цього паркану не порушуються.

3. Рекомендувати власникам та користувачам індивідуальних житлових будинків № 24 (Олексенко М.І., Черних А.М.), № 22 (Кіров Ю.В., Кущова А.А.) та № 26 (Пономаренко А.А.) по вул. Вільного козацтва забезпечувати належне утримання громадської криниці.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію по розгляду заяв та скарг  при виконавчому комітеті Катеринопільської селищної ради.

Селищний голова                                                                                          Іван ГЕГЕДОШ

Заступник селищного голови з питань

діяльності виконавчого комітету

_______________Віктор ОРЕЛ