11.03.2019 смт Катеринопіль № 27 Про надання дозволу на торгівлю (за заявою Москаленко І.С.)

Дата: 18.03.2020 13:18

11.03.2019                                               смт Катеринопіль                                                № 27

Про надання дозволу на торгівлю

(за заявою Москаленко І.С.)

Відповідно до п «а», ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил роздрібної торгівлі продовольчими товарами, затверджених Наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 11.07.2003 № 185, розглянувши заяву жительки  смт Єрки, вул.Коцюбинського,14-а Москаленко Інни Сергіївни, виконавчий комітет селищної ради вирішив:

1.  Надати підприємцю Москаленко Інні Сергіївні дозвіл на торгівлю продовольчою та промисловою групами товарів на торжку, що знаходиться за адресою: Черкаська область, Катеринопільський район, смт Катеринопіль, впродовж вул.Соборна  (між приміщеннями Катеринопільського ліцею та Катеринопільського районного споживчого товариства) та погодити режим роботи: літній період: пн-нд: з 08.00 до 18.00; зимовий період: пн-нд: з 08.00 до 16.00; без перерви на обід та вихідних днів.

2. Зобов’язати підприємця Москаленко І.С.:

- дотримуватись Правил роздрібної торгівлі продовольчими товарами, затверджених Наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 11.07.2003 р. № 185;

- дотримуватись вимог чинного законодавства щодо безпеки та якості товарів, які реалізуються, проводити роботу по упорядкуванню прилеглої території;

- вживати заходів щодо недопущення впродовж доби перевищень рівнів шуму, встановлених санітарними нормами.

3. Торгівлі на затвердженому місці повинна здійснюватися при наявності даного рішення та відсутності скарг від мешканців смт Катеринопіль.

4. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 09.10.2019 №133.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету та уповноважену особу на складання протоколів про адміністративні правопорушення.

Селищний голова                                                                         Іван ГЕГЕДОШ

Заступник селищного голови з питань

діяльності виконавчого комітету

__________Віктор ОРЕЛ