11.03.2019 смт Катеринопіль № 29 Про надання дозволу на списання житлового будинку по вулиці В?ячеслава Чорновола,161

Дата: 18.03.2020 13:21

11.03.2019                                               смт Катеринопіль                                                  № 29

Про надання дозволу на списання житлового будинку

по вулиці В¢ячеслава Чорновола,161

Відповідно підпункту 5 пункту “б” статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 316, 317, 349 Цивільного кодексу України, звернення  жительки смт Катеринопіль, вул.Комарова, 2 Гоян Наталії Вікторівни, акту обстеження технічного стану будинковолодіння в смт Катеринопіль, вул.В¢ячеслава Чорновола,161, виконком селищної ради вирішив:

1.  Затвердити акт обстеження технічного стану житлового будинку №161 по вул. В¢ячеслава Чорновола в смт Катеринопіль Черкаської області /додається/.

2. Списати житловий будинок №161 по вул. В¢ячеслава Чорновола в смт Катеринопіль, який належить Гоян Наталії Вікторівні згідно Витягу з реєстру прав власності на нерухоме майно №20189105 від 10.09.2008 (запис №218 в книзі №4).

3. Вилучити житловий будинок №161 по вул. В¢ячеслава Чорновола в смт Катеринопіль із житлового фонду Катеринопільської селищної ради.

4.  Рекомендувати Гоян Наталії Вікторівні вилучити житловий будинок №161 по вул. В¢ячеслава Чорновола в смт Катеринопіль Черкаської області з Реєстру прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Селищний голова                             ( підпис)                            Іван ГЕГЕДОШ

Згідно з оригіналом:

начальник  відділу юридично-кадрової

роботи та державної реєстрації

24.06.2020

смт Катеринопіль                                                                             Затверджено :

05 березня 2020 року                                                                       рішенням виконкому

від 11.03.2020 № 29

АКТ

обстеження технічного стану будинку №161 по вул. В¢ячеслава Чорновола в смт Катеринопіль Черкаської області

Комісією селищної ради в складі :  начальника відділу юридично-кадрової роботи та державної реєстрації – Сівак І.В., начальника відділу економічного розвитку, залучення інвестицій та комунального майна – Гавриша В.А., інспектора по контролю з благоустрою – Бадрака О.В. в присутності заявника Гоян Н.В., проведено обстеження технічного стану будинку №161 по вул. В¢ячеслава Чорновола в смт Катеринопіль, де встановлено наступне:

ІІ.Технічний стан будівлі :

- будинок житловий : загальна площа – 49,1 м.кв; житлова площа – 37,2 м.кв; стіни дерев¢яновалькові під цеглою; знос (станом на 10.09.2008) – 51%.

З 2008 року в будинку ніхто не проживав. Протягом 12 років будинок не  ремонтувався, в зв¢язку з чим, прогнили рами та вікна, повністю зруйнований дах, частина будинку обвалена, що загрожує в подальшому повному обвалу будинку.

Висновки комісії:

• заявниці ліквідувати морально стару і технічноаварійну будівлю по вулиці В¢ячеслава Чорновола, 161 в смт Катеринопіль;
  • розібрати будівлю, матеріали якої використати за призначенням, будівельні відходи вивезти на сміттєзвалище;
  • рекомендувати виконкому селищної ради списати та вилучити із житлового фонду Катеринопільської селищної ради житловий будинок №161 по вул. В¢ячеслава Чорновола у зв¢язку із знищенням.

Підписи комісії:                        ( підпис)           І.В.Сівак

(підпис)           В.А.Гавриш