11.03.2020 смт Катеринопіль № 31 Про взяття на квартирний облік дитину позбавлену батьківського піклування Грачьова Я.С.

Дата: 21.03.2020 13:22

РІШЕННЯ

11.03.2020                                                смт Катеринопіль                                             № 31

Про взяття на квартирний облік  дитину

позбавлену батьківського піклування

Грачьова Я.С.

У відповідності до статей 31, 39, 46 Житлового кодексу України,  п. 13, п.п.3 п.46 Правил обліку  громадян, які потребують  поліпшення  житлових умов і надання їм житлових приміщень, затверджених постановою  Ради Міністрів Української ССР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.1984 р N 470, керуючись п.п. 2 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву гр.Гордієнко Марії Прохорівни, виконком селищної ради вирішив:

1. Взяти   позачергово  на   квартирний   облік   Катеринопільської   селищної ради як такого, що потребує поліпшення житлових умов: Грачьова Ярослава Сергійовича, 03.12.2003 р.н., особу  з  числа  дітей,  позбавлених батьківського піклування. Проживає за адресою: вулиця Героїв Небесної Сотні,96 в смт Катеринопіль Черкаської області (перебуває під  опікою Гордієнко Марії Прохорівни).

1. Доручити    відповідальним  особам за ведення  обліку громадян,     які

потребують поліпшення житлових умов внести Грачьова Ярослава Сергійовича  до списків осіб, які користуються правом позачергового одержання жилих приміщень на території Катеринопільської селищної ради та завести облікову справу.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань виконавчого комітету та соціального працівника загального відділу виконавчого апарату селищної ради.

Селищний голова                       ( підпис)                       Іван ГЕГЕДОШ

Згідно з оригіналом:

начальник відділу юридично-кадрової