11.03.2020 смт Катеринопіль №32 Про вирішення питання, порушенного у заяві гр. Галана О.Ф.

Дата: 18.03.2020 13:24

КАТЕРИНОПІЛЬСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

РІШЕННЯ

11.03.2020                                             смт Катеринопіль                                                     №32

Про вирішення питання, порушенного
у заяві гр. Галана О.Ф.

Відповідно до  статей 40, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву гр. Галана О.Ф. 11.03.2020 року (вх. № Г-32/02-13 від 11.03.2020 року), виконком  селищної ради  вирішив :

1. Заяву гр. Галана Олександра Федоровича з матеріалами до неї, зокрема Акт про встановлення фактичного місця проживання особи без реєстрації у смт Катеринопіль від 10.03.2020 року, складеного депутатом Катеринопільської селищної ради Сухомудренко Л.Г., письмові підтвердження громадян Сачика В.В., Бойка О.В., Головатюка П.С. взяти до відому (додається)..

2. На підставі документів, зазначених в пункті 1 цього рішення, підтвердити факт проживання в смт Катеринопіль Черкаської області гр. Галана Віктора Федоровича, 12.03.1965 року народження, паспорт НЕ 071757 виданий Катеринопільським РВ УМВС 20.08.2002 року, в період з 03 грудня 1987 року по 26 травня 1989 року.

3. Доручити загальному відділу селищної ради підготувати гр. Галану О.Ф. відповідну довідку.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника загального відділу виконавчого апарату селищної ради..

Селищний голова                                                                                          Іван ГЕГЕДОШ

Заступник селищного голови з питань

діяльності  виконавчого комітету