ПРОТОКОЛ № 3 засідання виконавчого комітету 11 березня 2020 року

КАТЕРИНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

засідання виконавчого комітету

11 березня 2020 року

смт Катеринопіль                                                     11 березня 2020 року

Засідання розпочалося о 15 год.00 хв.

Засідання закінчилося о 16 год.00 хв.

Взяли участь у засіданні:

Гегедош І.Т.

селищний голова

Орел В.М., Цехмістренко Н.А., Гудзенко І.А., Бондаренко В.А., Скуцька А.І., Кожушко Л.В., Шеремет В.М., Шматко С.О.

Запрошені: Сівак І.В., Беркаль Л.В.

Порядок денний:

1. Про заходи протипожежної безпеки на території Катеринопільської селищної ради.

Доповідає:

Орел В.М. – заступник селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету

1. Про проведення двомісячника по благоустрою, озелененню та наведенню санітарного стану на території селища.

Доповідає: Орел В.М.  – заступник селищного голови з питань діяльності      виконавчого комітету

1. Про призначення уповноваженої особи на складання протоколів про адміністративні правопорушення.

Доповідає: Орел В.М. – заступник селищного голови з питань діяльності                        виконавчого комітету

1. Про визначення місць для дрібно-роздрібної торгівлі на території смт Катеринопіль.

Доповідає: Сівак І.В. – начальник відділу юридично-кадрової роботи та державної реєстрації.

1. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

Доповідає:  Орел В.М. –  заступник селищного голови з питань діяльності

виконавчого комітету

1. Про утворення комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості.

Доповідає: Орел В.М. – заступник селищного голови з питань діяльності                  виконавчого комітету

1. Про вирішення питання, порушеного у листі Катеринопільського ліцею.

Доповідає: Орел В.М. – заступник селищного голови з питань діяльності                      виконавчого комітету.

8.  Про вирішення питання, порушеного у заяві гр.Пономаренка А.А.

Доповідає: Орел В.М. – заступник селищного голови з питань діяльності                          виконавчого комітету

9.  Про вирішення питання, порушеного у заяві гр.Бібіка В.В..

10.

Про упорядкування поштової адреси житлового будинку.

Доповідає: Цехмістренко Н.А. – секретар селищної ради

11.

Про надання дозволу на торгівлю (за заявою Москаленко І.С.).

12.

Про надання дозволу на торгівлю (за заявою Череватенко В.М.).

13.

Про надання дозволу на списання житлового будинку по вулиці В¢ячеслава Чорновола, 161.

14.

Про взяття на квартирний облік дитину позбавлену батьківського піклування Рибчинського Д.С.

15.

Про взяття на квартирний облік дитину позбавлену батьківського піклування Грачьова Я.С.

16.

Про вирішення питання порушеного у заяві гр.Галана О.Ф.

Доповідає: Сівак І.В. - начальник відділу юридично-кадрової роботи та державної реєстрації

17.

Про надання дозволу на торгівлю (за заявою Новак І.П.)

1.СЛУХАЛИ:

Орла В.М. – про заходи протипожежної безпеки на території Катеринопільської селищної ради

Проект рішення ставиться на голосування.

ВИРІШИЛИ:

Рішення виконкому селищної ради “Про заходи протипожежної безпеки на території Катеринопільської селищної ради ” - приймається одноголосно, додається.

2.СЛУХАЛИ:

Орла В.М. – про проведення двомісячника по благоустрою, озелененню та наведенню санітарного стану на території селища.

ВИРІШИЛИ:

Рішення виконкому ²Про проведення двомісячника по благоустрою, озелененню та наведенню санітарного стану на території селища² приймається одноголосно, додається.

3. СЛУХАЛИ:

Орла В.М. – про призначення уповноваженої особи на складання протоколів про адміністративні правопорушення.

ВИРІШИЛИ:

Рішення виконкому «Про призначення уповноваженої особи на складання протоколів про адміністративні правопорушення» - приймається одноголосно, додається.

4.СЛУХАЛИ:

Сівак І.В. - про визначення місць для дрібно-роздрібної торгівлі на території смт Катеринопіль.

ВИІРШИЛИ:

Рішення виконкому «Про визначення місць для дрібно-роздрібної торгівлі на території смт Катеринопіль» -  приймається одноголосно, додається.

5.СЛУХАЛИ:

Орла В.М. – про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

ВИРІШИЛИ:

Рішення виконкому «Про надання дозволу на видалення зелених насаджень» - приймається одноголосно, додається.

6.СЛУХАЛИ:

Орла В.М. – про утворення комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості.

ВИРІШИЛИ:

Рішення виконкому «Про утворення комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості» - приймається одноголосно, додається.

7. СЛУХАЛИ:

Орла В.М. – про вирішення питання порушеного у листі Катеринопільського ліцею.

ВИРІШИЛИ:

Рішення виконкому «Про вирішення питання порушеного у листі Катеринопільського ліцею» - приймається одноголосно, додається.