Про сприяння заготівлі овочів від населення для потреб КНП "Катеринопільська ЦРЛ"

Дата: 04.09.2020 11:23

КАТЕРИНОПІЛЬСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

РІШЕННЯ

09.09.2020                                             смт Катеринопіль                                                  № __

Про сприяння заготівлі овочів від
населення для потреб КНП
"Катеринопільська ЦРЛ"

Відповідно до статей 40, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши рекомендації голови Катеринопільської районної державної адміністрації Коваленка В.А. та лист комунального некомерційного підприємства "Катеринопільська центральна районна лікарня" від 18.08.2020 року №136 на його ім´я щодо сприяння заготівлі овочів від населення для потреб цього медичного закладу, виконком  селищної ради  вирішив :

1. Рекомендації голови Катеринопільської районної державної адміністрації Коваленка В.А. та лист комунального некомерційного підприємства Катеринопільська центральна районна лікарня від 18.08.2020 року №136 на його ім´я взяти до відому, (додаються).

2. З метою сприяння комунальному некомерційному підприємству "Катеринопільська центральна районна лікарня" в питанні заготівлі овочів від населення для потреб цього медичного апарату виконкому забезпечити широку роз´яснювальну роботу з використанням мережі Інтернет, а також шляхом розміщення відповідних оголошень.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови з питань виконавчого комітету.

Селищний голова                                                                                          Іван ГЕГЕДОШ