Про надання дозволу на видалення зелених насаджень

Дата: 04.09.2020 11:24

КАТЕРИНОПІЛЬСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

РІШЕННЯ

09.09.2020                                             смт Катеринопіль                                                 № __

Про надання дозволу на
видалення зелених насаджень

Відповідно до підпункту 7 пункту "а" статті 30статей 40, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на підставі статті 28 Закону України "Про благоустрій населених пунктів", постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 року №1045 "Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів та квітників у населених пунктах", враховуючи Акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, від 13.08.2020 року, з метою поліпшення благоустрою території селища та запобігання виникнення небезпеки для життя і здоровя населення, виконком  селищної ради  вирішив:

1. Затвердити Акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, від 13.08.2020 року (додається).

2. Надати дозвіл комунальному підприємству "Катеринопільське селищне житлово-комунальне господарство" Катеринопільської селищної ради (надалі – Комунальне підприємство) на видалення аварійного дерева (клену) в кількості 1 (одна) одиниця, розташованого на узбіччі дороги по вул. Василя Симоненка, поряд з городом та домоволодінням №1 по цій вулиці. Видалення зазначених зелених насаджень (дерева клену) провести без сплати його відновної вартості.

3. Видати Комунальному підприємству ордер на видалення зазначених в пункті 2 цього рішення зелених насаджень у термін, встановлений законодавством, без надання документа про сплату відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню. Встановити дату закриття ордера – 31.08.2020 року.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови з питань виконавчого комітету.

Селищний голова                                                                                          Іван ГЕГЕДОШ

Заступник селищного голови

з питань виконавчого комітету